Szlachetna Paczka - BARTODZIEJE

Forum tych, którzy chcą - i potrafią! - robić więcej


#1 2012-11-07 09:08:38

sandrawalecka

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 48
Punktów :   

Słodkości i inne atrakcje w formie jedzenia

Niestety, na finał Szlachetnej Paczki nie otrzymamy żadnych pieniędzy (te były dostępne tylko na szkoleniu). W związku z tym musimy się zorganizować, aby wszystko zorganizować.

Finał, mniej więcej, wygląda tak:

Będziemy w Zespole Szkół Samochodowych. Podjeżdżają tam samochody, Darczyńcy przywożą paczki (my pomagamy je wnieść, zazwyczaj trochę ich jest ). Następnie dziękujemy Darczyńcy, chwilę z Nim rozmawiamy, przekazujemy Certyfikat (otrzymamy je) i opłatek. Niektórzy Darczyńcy bardzo potrzebują tych rozmów, chcą spędzić z Nami trochę czasu. Nie ukrywam, że ten moment jest bardzo miły - słyszymy, jacy jesteśmy wyjątkowi.  Ludzie naprawdę cieszą się, że jesteśmy i pomagamy innym.

W związku z tym, abyśmy my lepiej się czuli (finał przecież trwa dwa dni) i Darczyńcy zostali ugoszczeni, potrzebujemy, między innymi: ciasteczek, kawy, herbaty, cukru itp. Uważam, że pomysł, który padł na szkoleniu - proponowanie Darczyńcom wypicia herbatki/kawy - jest bardzo dobry (dzięki temu jeszcze bardziej wzmocnimy tę magiczną więź). Może ktoś ma "znajomości" w cukierni, sklepie spożywczym, pizzerii, warzywniaku...?? Zakres jest bardzo duży. Fajnie, gdyby udało się coś zorganizować na finał - będzie nas sporo.

Dla przykładu: jeden z rejonów w Bydgoszczy będzie miał tort (otrzymują go bodajże od Sowy), drugi rejon, po rozmowie z pizzzerią, wynegocjował 20 pizz. Oczywiście, nie chodzi o to, abyśmy mieli ciężarówkę jedzenia... ale naprawdę nadaje ono jakiś klimat. Można razem siedzieć, pić gorącą herbatę, żartować. No i nikt nie jest zdenerwowany z powodu głodu.

Także proszę, dajcie znać.

Offline

 

#2 2012-11-13 19:24:13

dorotajankowska

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Słodkości i inne atrakcje w formie jedzenia

Z pozyskiwaniem jedzenia od sponsorów nie miałam nigdy styczności, więc mogę jedynie zaproponować ewentualną składkę na kawę i herbatę. Poza tym na szkoleniu była mowa, że jak każdy przyniesie z sobą "coś własnej roboty", to zrobi się domowy klimat :-)
Aczkolwiek nie da się ukryć, że pizza i tort od Sowy brzmi mega!!!!! xD

Offline

 

#3 2012-11-13 21:27:56

olaL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Słodkości i inne atrakcje w formie jedzenia

ja bardzo chętnie coś przygotuję- jakieś ciasto, ciasteczka zaangażuję też najbliższych... na pewno coś zrobią

Offline

 

#4 2012-11-14 19:58:51

monia ka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Słodkości i inne atrakcje w formie jedzenia

ja też przyniosę coś smacznego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dark-pokemon.pun.pl www.bottleofwine.pun.pl www.nithrp.pun.pl www.jaysean.pun.pl www.darmowekody.pun.pl